خاطره مجید مظفری از فیلم ساوالان

سر فیلم ساوالان» ساخته مرحوم صمدی حدود یک هفته بود به خوی رفته بودیم، بعد از یک هفته، من یک شب بلند شدم دیدم آقای صمدی در لابی قدم می‌زنند و کمی نگران هستند، پرسیدم: چه شده؟ گفتند: حسن هدایت که طراح لباس و دکور این کار بود، برای دریافت جایزه‌اش رفت. پرسیدم: چرا نگرانی؟ گفت: از فردا چه کسی کار‌های صحنه ما را انجام دهد؟ گفتم من! گفت: تو؟ گفتم: بله من، گفت: تو می‌خواهی بازی کنی، گفتم خیالت راحت باشد.
 هر روز صبح ساعت ۶ با گروه صحنه و لباس بلند می‌شدم، سر صحنه کار‌ها را انجام می‌دادم تا ۸ که می‌آمدند می‌رفتم کارهایم را می‌کردم، کسانی که الان زنده هستند و در ساوالان» با ما همکاری می‌کردند مثلا حسن قلی‌زاده می‌تواند شهادت بدهد.
 صبح من بلند می‌شدم. صحنه‌هایی که سوارکاری داشتیم همه جا را آب‌پاشی می‌کردم که نه گرد و خاک کسی را اذیت کند، نه مردم اذیت بشوند؛ این‌ها را گفتم که بدانید یک بازیگر باید در خدمت کل گروه باشد؛ بازیگر مغرور به درد کار تیمی نمی‌خورد و تاریخ انقضایش مشخص است

معرفی و دانلود فیلم ایرانی هت‌تریک

#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب "مایل 22"

#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب " آلفا

#فیلم سینمایی دیدنی و جذاب " آلفا

معرفی فیلم سینمایی دیدنی پببخشید که مزاحم شدم

دانلود زیرنویس فیلم 2019 Child's Play

محسنی نسب تهیه کننده و کارگردان سینما درباره فیلمنامه های جدید

گفتم ,یک ,فیلم ,صحنه ,گروه ,اذیت ,فیلم ساوالان ,را انجام ,خاطره مجید ,از فیلم ,مجید مظفری

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پرتال جامع ترولیا | سرگرمی، طنز، کلیپ، دانلود، فونت، سلامت، عکس، آشپزی مالت | بازارچه تولید کننده انواع دستگا های تصفیه دود با نام تجاری ناتصا (دریافت قیمت کلیک کنید) neginyasfcp popcornmovie معرفی انواع حافظه و حافظه جانبی لپ تاپ، گوشی موبایل، تبلت وبمستر دنیای آوریل تکنو مطالب اینترنتی